Игътибар! Сөт продукциясенең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре һәм яраклылык вакыты буенча «кайнар линия"

2020 елның 24 гыйнвары, җомга

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсе (алга таба - Идарә) кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсендә күзәтчелек буенча Федераль хезмәт тарафыннан сөт продукциясенең сыйфаты һәм иминлеге мәсьәләләре һәм 2020 елның 4 февраленә кадәр яраклылык вакыты буенча «кайнар линия» үткәрелүе турында хәбәр итә.

Шулай ук Татарстан Республикасы Саба һәм Теләче районнарында яшәүчеләрнең сорауларына Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы буенча идарәсенең Саба, Мамадыш, Кукмара, Теләче районнарында территориаль бүлеге белгечләре 884(362) 2-39-40 телефоны буенча җавап бирәчәк