Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре

 

1. Хаҗипов Нәҗип Нәкыйпович – Теләче муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе
Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-11-89 (кабул итү бүлеге), 2-16-66 (факс)
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Priomglav.Tulachi@tatar.ru

 


2. Фәтхуллин Айрат Гилванович – Теләче муниципаль районы Башлыгының урынбасары

Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-11-45
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Ayrat.Fathullin@tatar.ru

3. Мөбинов Ильдар Вакипович – Теләче муниципаль районы Советы аппараты җитәкчесе

Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-12-12
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Ildar.Mubinov@tatar.ru

 

4. Хәмидуллин Илнур Хаҗинурович – Теләче муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары

Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-18-67 (кабул итү бүлеге/факс)
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Ilnur.Hamidullin@tatar.ru

 

5. Миннигулов Илдар Әминович – Теләче муниципаль районы Башкарма комитет Җитәкчесе урынбасары-территориаль үсеш һәм инвестицион эшчәнлек бүлеге башлыгы
Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-19-43, 2-10-56 (факс)
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Ildar.Minnigulov@tatar.ru
 

6. Гыйниятуллин Динар Саитович – Башкарма комитет Җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары

 Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-11-64
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Dinar.Giniatullin@tatar.ru

 

7. Вәлеев Фаат Сәмикович – Җитәкче урынбасары вазыйфаларын башкаручы - ТМР Башкарма комитетының инфраструктура үсеше бүлеге башлыгы

Телефон: 8 (84360) 2-18-70
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт Электрон адрес: Faat.Valeev@tatar.ru

 

8. Хадиев Ирек Тимершаихович –  Башкарма комитет эшләре идарәчесе

Сишәмбе 08.00 -12.00 сәгатьләрдә
Телефон: 8 (84360) 2-18-75
Почта адресы: 422080, Татарстан Республикасы Теләче районы, Теләче авылы, Ленин ур.,  46 йорт

Электрон адрес: Irik.Hadiev@tatar.ru

 

 

 

 

 

 

Соңгы яңарту: 12 февраль 2020, 18:27

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International